Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid Tork Premium 1000ml

Număr anunț
DA32963575
Autoritate contractantă
CRESA VOINICEL ZALAU (CUI 25490617)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,45 RON
Valoare atribuită
123,45 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
05.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,45 RON

din 123,45 RON estimat