Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii curente drumuri prin refacere strat de rulare si asternere covorase asfalticein Manzalesti
- Număr anunț
- DA32963676
- Autoritate contractantă
- Comuna Minzalesti (CUI 3662592)
- Furnizor / câștigător
- CONFERIC SRL (CUI 3868283)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166.604,44 RON
- Valoare atribuită
- 166.604,44 RON
- Data publicării
- 04.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.