Atribuită
Cumpărare directă
Husa Tunel
- Număr anunț
- DA32964072
- Autoritate contractantă
- INCDA FUNDULEA (CUI 20302550)
- Furnizor / câștigător
- VICON S.R.L. (CUI 3003257)
- Cod CPV
- 38920000-0 · Echipament pentru seminte si alimente pentru animale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.294 RON
- Valoare atribuită
- 6.294 RON
- Data publicării
- 04.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.