Atribuită
Cumpărare directă
Gutron 2.5mg x 20cpr,Omeprazol Zentiva 20mg x 4blist x 7cps gastrorez
- Număr anunț
- DA32964177
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174,30 RON
- Valoare atribuită
- 174,30 RON
- Data publicării
- 04.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.