Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de achizitie si montaj covor PVC. inclusiv accesorii si sapa autonivelanta - Pavilionul I
- Număr anunț
- DA32964818
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- MALEX CONCEPT DESIGN SRL (CUI 19989648)
- Cod CPV
- 44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.827,74 RON
- Valoare atribuită
- 4.827,74 RON
- Data publicării
- 04.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.