Atribuită Cumpărare directă

ROBOT PORNIRE PRO START 230V 12-24V - TELWIN

Număr anunț
DA32965439
Autoritate contractantă
UM 0735 PLOIESTI (CUI 2844979)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
31153000-3 · Redresoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
05.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat