Atribuită Cumpărare directă

HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER DE PORCINA / Cerebrolysin 215,2 mg / ml x 5 fiole / 10 ml sol. inj

Număr anunț
DA32965797
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.539,08 RON
Valoare atribuită
3.539,08 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.539,08 RON

din 3.539,08 RON estimat