Atribuită Cumpărare directă

Combinatii Ringer / Solutie Ringer x 500 ml cutie x 20;GLUCOZA 5% 500 ML/ GLUCOSUM nonPVC

Număr anunț
DA32965974
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33692210-2 · Solutii pentru nutritie parenterala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.432,30 RON
Valoare atribuită
2.432,30 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
05.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.432,30 RON

din 2.432,30 RON estimat