Atribuită Cumpărare directă

Materiale întreținere spații verzi

Număr anunț
DA32966445
Autoritate contractantă
COMUNA CAVADINESTI (CUI 3347048)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,30 RON
Valoare atribuită
1.344,30 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
05.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344,30 RON

din 1.344,30 RON estimat