Atribuită Cumpărare directă

Servicii SMS Comunicare unidirecţională - 12 luni; eticheta SMS utilizare serviciu bizpack.ro

Număr anunț
DA32966453
Autoritate contractantă
NUCLEARELECTRICA SERV S.R.L. (CUI 45374854)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64212100-6 · Servicii SMS (Short Message Service – Serviciu de mesaje scurte) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.082,18 RON
Valoare atribuită
8.082,18 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
05.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.082,18 RON

din 8.082,18 RON estimat