Atribuită Cumpărare directă

Mentenanță Conectori cu aplicația de registratură INFOCET

Număr anunț
DA32967010
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat