Atribuită Cumpărare directă

Consumabile radiologice

Număr anunț
DA32967153
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI 18245860)
Cod CPV
32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.380 RON
Valoare atribuită
2.380 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
05.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.380 RON

din 2.380 RON estimat