Atribuită
Cumpărare directă
3 bucati Statie autobuz cf oferta
- Număr anunț
- DA32967542
- Autoritate contractantă
- Comuna Vernesti (Primaria Comunei Vernesti) (CUI 4088197)
- Furnizor / câștigător
- SELENA LEGNIANI ART S.R.L. (CUI 42497330)
- Cod CPV
- 45420000-7 · Lucrari de tamplarie si de dulgherie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.550 RON
- Valoare atribuită
- 38.550 RON
- Data publicării
- 04.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.