Atribuită
Cumpărare directă
Expertiza tehnica TERASA CORP C
- Număr anunț
- DA32967604
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
- Furnizor / câștigător
- APVV (CUI 456725)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.480 RON
- Valoare atribuită
- 24.480 RON
- Data publicării
- 04.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.