Atribuită Cumpărare directă

Chindee cap / învelitoare

Număr anunț
DA32969140
Autoritate contractantă
Comuna Craciunelu de Jos (CUI 4561944)
Furnizor / câștigător
Macavei I Maria (CUI 21035702)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat