Atribuită Cumpărare directă

baterie apa - actionare cu cotul tip Delabie

Număr anunț
DA32972768
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL (CUI 38022073)
Cod CPV
42132200-5 · Piese pentru robinete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.800 RON
Valoare atribuită
16.800 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.800 RON

din 16.800 RON estimat