Atribuită Cumpărare directă

Servicii VPN pentru perioada 01.04.2023 - 31.12.2023 Servicii conform ADV1352918

Număr anunț
DA32973004
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64227000-3 · Servicii de telecomunicatii integrate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.020 RON
Valoare atribuită
7.020 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
05.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.020 RON

din 7.020 RON estimat