Atribuită Cumpărare directă

CRG-719H (CRG719H) (719H) CARTUS TONER BLACK (6400 PAG) ORIGINAL CANON LBP 5840 5880 6300 CRG 719H

Număr anunț
DA32973412
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,98 RON
Valoare atribuită
503,98 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,98 RON

din 503,98 RON estimat