Atribuită
Cumpărare directă
Anvelopa vara autovehicule BH08WXZ, BH09PMB
- Număr anunț
- DA32973668
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
- Furnizor / câștigător
- GOICOVICI V. SIMA (CUI 19138137)
- Cod CPV
- 34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.250,44 RON
- Valoare atribuită
- 3.250,44 RON
- Data publicării
- 05.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.