Atribuită Cumpărare directă

Cutie/Cutii/Recipient carton incinerare 40 L, sac inclus in cutie deseuri INFECTIOASE ADR OMS 1226

Număr anunț
DA32974204
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat