Atribuită Cumpărare directă

Set Capete Microdermabraziune cu Diamante

Număr anunț
DA32974706
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
YAYA GARDEN SRL (CUI 19258559)
Cod CPV
33166000-1 · Aparate si instrumente pentru dermatologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,10 RON
Valoare atribuită
336,10 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,10 RON

din 336,10 RON estimat