Atribuită Cumpărare directă

Autovehicul Proiect Cantina Sociala

Număr anunț
DA32975099
Autoritate contractantă
Orasul Cugir (CUI 5146873)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.766,64 RON
Valoare atribuită
89.766,64 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89.766,64 RON

din 89.766,64 RON estimat