Atribuită Cumpărare directă

Achizitie furnituri de birou, Mun. Adjud, jud. Vrancea

Număr anunț
DA32975486
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451,50 RON
Valoare atribuită
451,50 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451,50 RON

din 451,50 RON estimat