Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparații și mentenanță corectivă a instalațiilor de apă și canalizare
- Număr anunț
- DA32975884
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- PROFI INSTAL SRL (CUI 17587326)
- Cod CPV
- 45332400-7 · Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.400 RON
- Valoare atribuită
- 29.400 RON
- Data publicării
- 05.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 11.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.