Atribuită
Cumpărare directă
Auditor intern sistem integrat calitate - mediu-ssm (coduri COR 214130, 213311, 226310)
- Număr anunț
- DA32975980
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA ROMANA PENTRU CALITATE ARC (CUI 4194643)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.350 RON
- Valoare atribuită
- 2.350 RON
- Data publicării
- 05.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.