Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de constructii trotuare

Număr anunț
DA32976724
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
PGG DELMAR GROUP SRL (CUI 30159475)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.577,95 RON
Valoare atribuită
33.577,95 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.577,95 RON

din 33.577,95 RON estimat