Atribuită Cumpărare directă

OGLINZI RUTIERE

Număr anunț
DA32977407
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNA CAZASU (CUI 15955677)
Furnizor / câștigător
DV PROD MEDIA SRL (CUI 15143068)
Cod CPV
35121800-6 · Oglinzi de siguranta convexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
773,10 RON
Valoare atribuită
773,10 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

773,10 RON

din 773,10 RON estimat