Atribuită
Cumpărare directă
STIHL DRUJBA MS181 1.1MM 3/8 40CM Z55 2CP
- Număr anunț
- DA32977458
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL COMUNITAR DE UTILITATI PUBLICE ALBESTI (CUI 35613504)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO TOTAL SRL (CUI 17459980)
- Cod CPV
- 43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.584,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.584,03 RON
- Data publicării
- 05.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 11.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.