Atribuită Cumpărare directă

LUCART L-ONE MINI HARTIE IGIENICA

Număr anunț
DA32977488
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Ştefan cel Mare" Cajvana (CUI 14124203)
Furnizor / câștigător
MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI 27279137)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat