Atribuită Cumpărare directă

Ac spinal Becton Dickinson cu varf Quincke, 27G, 0.4x90mm, gri (box*25),Ac spinal BD 20G, 0.9x90mm

Număr anunț
DA32977592
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,50 RON
Valoare atribuită
462,50 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,50 RON

din 462,50 RON estimat