Atribuită
Cumpărare directă
Cafea boabe, Jacobs Barista Editions Espresso, 1 kg
- Număr anunț
- DA32977613
- Autoritate contractantă
- COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA) (CUI 4344465)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 03131100-9 · Boabe de cafea (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 643,92 RON
- Valoare atribuită
- 643,92 RON
- Data publicării
- 05.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.