Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare si renovare la Gradinitanr. 187
- Număr anunț
- DA32978193
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- DON MAR GAB TRANS SRL (CUI 35014700)
- Cod CPV
- 45262690-4 · Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.200 RON
- Valoare atribuită
- 168.200 RON
- Data publicării
- 05.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.