Atribuită Cumpărare directă

KIT PIESE FAGGIOLATI G272T1M2-K30AA1 1,4kW

Număr anunț
DA32978668
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
TUCRIS BUSINESS PROD S.R.L. (CUI 40180172)
Cod CPV
42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.420 RON
Valoare atribuită
2.420 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.420 RON

din 2.420 RON estimat