Atribuită
Cumpărare directă
Achizitii servicii de verificare si intretinere a echipamentelor de telefonie Judecătoria Dorohoi
- Număr anunț
- DA32978999
- Autoritate contractantă
- Tribunalul Botosani (CUI 4557919)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 50334110-9 · Servicii de intretinere a retelei telefonice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 869,72 RON
- Valoare atribuită
- 869,72 RON
- Data publicării
- 05.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.