Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului pt Gradinita 2 Targoviste
- Număr anunț
- DA32979002
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- BIROU DE ARHITECTURA DRAGOS CONSTANTIN SRL (CUI 36570274)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.500 RON
- Valoare atribuită
- 78.500 RON
- Data publicării
- 05.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 11.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.