Atribuită Cumpărare directă

Furnizare pachet accesorii pentru Drujba STIHL aflata în dotarea instituției Primariei Comunei Balc

Număr anunț
DA32979016
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400,17 RON
Valoare atribuită
400,17 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400,17 RON

din 400,17 RON estimat