Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare Kit Adaptor Powerline Tp-Link TL-PA7017P

Număr anunț
DA32979023
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,50 RON
Valoare atribuită
239,50 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,50 RON

din 239,50 RON estimat