Atribuită Cumpărare directă

pachet policarbonat

Număr anunț
DA32979150
Autoritate contractantă
SC ECOVOL SA (CUI 21551614)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.823,53 RON
Valoare atribuită
1.823,53 RON
Data publicării
05.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.823,53 RON

din 1.823,53 RON estimat