Atribuită
Cumpărare directă
30200000-1 Echipam;ent si accesorii pentru computer (Rev.2);30200000-1 Echipament si accesorii pentr
- Număr anunț
- DA32979271
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE DIBOS" COMUNA MANESTI (CUI 29062982)
- Furnizor / câștigător
- ADALYSNET SRL (CUI 15933369)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.530,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.530,85 RON
- Data publicării
- 05.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.