Atribuită Cumpărare directă

Monitor portabil

Număr anunț
DA32979614
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.944,33 RON
Valoare atribuită
16.944,33 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.944,33 RON

din 16.944,33 RON estimat