Atribuită Cumpărare directă

LEGUME

Număr anunț
DA32979712
Autoritate contractantă
G.P.P.NR.13 (CUI 29074910)
Furnizor / câștigător
COSTEA V. VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 41087900)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.371 RON
Valoare atribuită
2.371 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.371 RON

din 2.371 RON estimat