Atribuită Cumpărare directă

VOLANTA-F4AE3681/140E28 TECTOR 2008 IVECO ATAK

Număr anunț
DA32980017
Autoritate contractantă
BRAICAR SA (CUI RO10597853)
Furnizor / câștigător
SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
Cod CPV
34326100-9 · Ambreiaje si piese conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.389,61 RON
Valoare atribuită
1.389,61 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.389,61 RON

din 1.389,61 RON estimat