Atribuită Cumpărare directă

Trusa de extractie NucleoSpin Food, 50 reactii

Număr anunț
DA32981262
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TULCEA (CUI 3721958)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33696600-1 · Reactivi pentru electroforeza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.048 RON
Valoare atribuită
5.048 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.048 RON

din 5.048 RON estimat