Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Kyocera M5521cdw

Număr anunț
DA32981448
Autoritate contractantă
ORASUL TARGU BUJOR (CUI 4393204)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.226,87 RON
Valoare atribuită
3.226,87 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
08.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.226,87 RON

din 3.226,87 RON estimat