Atribuită Cumpărare directă

DEZINSECTIE DERATIZARE

Număr anunț
DA32981740
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,STEFAN CEL MARE"ZEMES (CUI 29110761)
Furnizor / câștigător
MEG & MIH SRL (CUI 31109106)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.107,54 RON
Valoare atribuită
1.107,54 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.107,54 RON

din 1.107,54 RON estimat