Atribuită Cumpărare directă

Marionete de mana Set siluete diverse pentru teatru de umbre Mingi volei Kit orientare format din b

Număr anunț
DA32982268
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RASTOLITA (CUI 29038771)
Furnizor / câștigător
MD FELICITAS S.R.L. (CUI 36102850)
Cod CPV
37513000-7 · Marionete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.769 RON
Valoare atribuită
5.769 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.769 RON

din 5.769 RON estimat