Atribuită Cumpărare directă

Pavaj

Număr anunț
DA32983656
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ILFOV (CUI 11229035)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44113120-2 · Dale de pavare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,01 RON
Valoare atribuită
521,01 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,01 RON

din 521,01 RON estimat