Atribuită
Cumpărare directă
Rack 19'' 9U 600x600, de perete, usa din sticla, panouri detasabile si securizate, dezasamblat
- Număr anunț
- DA32985034
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466,39 RON
- Valoare atribuită
- 466,39 RON
- Data publicării
- 06.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.