Atribuită Cumpărare directă

Mobilier cabinete medicale scolare

Număr anunț
DA32987685
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.783,94 RON
Valoare atribuită
5.783,94 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.783,94 RON

din 5.783,94 RON estimat