Atribuită Cumpărare directă

Con de 52cm flexibil cu două benzi reflectorizante, material TPE flexibil

Număr anunț
DA32988930
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
35262000-8 · Echipament de control al semnalizarii in intersectii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
903,25 RON
Valoare atribuită
903,25 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

903,25 RON

din 903,25 RON estimat